Секрети елітних дерев'яних сходів: що потрібно знати, вибираючи цей елемент інтер'єру?
Хто з нас хоча б раз у своєму житті не мріяв про красивий будинок з просторим світлим холом і, звичайно ж, розкішними сходами в центрі. Елітні дерев'яні сходи завжди вважалися ознакою достатку та доброго смаку господарів. Вони доповнювали і підкреслювали інтер'єр, робили його завершеним.

Сьогодні багато хто помилково вважає, що такі сходи - це пережиток минулого, що їх можна встановлювати тільки в заміських будинках або, на крайній випадок, на дачах. Це в корені не вірно!
Сучасний асортимент цих дерев'яних конструкцій просто вражає. Вони звичайно розкішно виглядають і в заміських будинках, але, наприклад, компактні гвинтові сходи прекрасно впишуться в інтер'єр дворівневої квартири. А вже якщо ви захотіли переобладнати горище в будинку, без них просто не обійтися! Ваші можливості в такому випадку обмежуються лише вашою фантазією і грошовим ресурсом.

Які сходи з масиву дерева краще вибрати?

Що ж, давайте спробуємо розібратися у всьому цьому різноманітті.

Найчастіше використовують маршові дерев'яні сходи. Вибираючи такий варіант слід пам'ятати, що вони покликані домінувати в інтер'єрі. Де б не були встановлені маршеві сходи. Вони неминуче притягують погляд гостей. Вони символізують розкіш і хороший смак. Існує два варіанти таких дерев'яних сходів - це L-подібні сходи з поворотом вліво про вправо і Т-подібні, які піднімаються вгору, а потім розходяться в обох напрямках.

Гвинтові сходи - найелегантніший і найяскравіший з можливих варіантів. Це саме той випадок, коли ви зможете в повній мірі проявити свою індивідуальність. Така конструкція може стати як непримітним органічним елементом інтер'єру, так і його центром, «родзинкою», яка буде задавати тон всього простору кімнати. Все залежить від ваших побажань і смаків.

Існує величезна кількість підвидів гвинтових сходів: еліптичні, трикутні, циркульні, криволінійні, спіральні, S-подібні, з асиметричним або квадратно-гвинтовим розташуванням сходинок.

Де замовити виготовлення деревяних сходів під замовлення?

Якщо Ви хочете отримати сходи своєї мрії з якісних матеріалів і в максимально стислі терміни, вам всього лише потрібно подзвонити на один з номерів столярної майстерні Бебко.
Це наша сімейна справа і ми знаємо толк у виготовленні дерев'яних сходів. Для нас в першу чергу важлива якість того, що ми пропонуємо. Наші дерев'яні конструкції виготовлені з цілісно-клеєної деревини: сосна, бук, береза, дуб, модрина, ясен та інші. Ми не використовуємо шпон, ДСП, замінники деревини.

Крім того, у нас ви можете замовити: сходи, стійки, огорожі. Така пропозиція дає можливість спроектувати дерев'яні сходи, які максимально будуть відповідати Вашому смаку.

Наші телефони знаходяться в розділі Контакти. Зателефонуйте нам і ми втілимо вашу мрію в реальність!