Чому дерев'яні двері кращі, ніж металеві та пластикові


Дерев'яні двері - чудовий спосіб подарувати вашому дому класичний вигляд із незмінним шармом та безкомпромісним стилем. Столярна майстерня Бебко допоможе вам підібрати міжкімнатні двері, які ідеально підійдуть до інтер'єру саме вашої оселі. Краса в деталях, і двері грають чималу роль у створенні атмосфери будинку.

Завдяки широкому діапазону дизайнерських рішень, фарби та апаратної обробки, ми можемо легко підібрати двері з дерева до характеру вашого будинку. Крім того, ми використовуємо сучасні технології ламінування та стику, щоб видалити вузли з хвойних порід та досягти гладкої та красивої зовнішності на довгі роки.

Відомо, що деревина є щільним сильним матеріалом і забезпечує почуття безпеки. Ми пропонуємо вам двері з сосни, ясена та дуба. Саме з цих дерев виходять надійні та довговічні двері, що прослужать вашому дому не один рік. Крім того, це благородні породи дерев, що притягують у дім затишок та тепло.

Дерево як природний ізолятор може бути ідеальним вибором для внутрішніх дверей. На відміну від холодних металів, деревина блокує холод зовні і зберігає тепло в приміщенні. Тому, незалежно від того, чи це холодний зимовий сезон, чи теплий і спекотний літній сезон, ваші дерев'яні двері будуть тримати кімнату в тій температурі, яка є комфортною для вас.

Крім того, у порівнянні з металевими та пластиковими дверимка, двері з деревини мають більш привабливий та благородний вигляд. Дерев'яні двері можуть бути спеціально розроблені практично будь-якою формою або розміром і включати варіанти скління або різьблення які вам довподоби.

Столярна майстерня Бебко - це сімейне підприємство, що займається виготовленням основних видів виробів із дерева для дому. В нашій майстерні ви знайдете міжкімнатні двері на будь-який смак: декоративно оздобленні двері, двері зі склом, двері в стилі мінімалізм. А якщо не знайдеться дверей які вам сподобаються, то ми разом з нашими дизайнерами розробимо проект дверей вашої мрії. Гарантуємо індивідуальний та творчий підхід.

Ми даємо гарантію 1 рік на всі вироби. Пропонуємо дизайнерські послуги з розробки дверей. Працюємо з передоплатою 70 % під час заміру пройомів. Решта - після виконання робіт. Пропонуємо також монтаж дверей - наші спеціалісти допоможуть з доставкою та устаноскою.

Замовити міжкімнатні двері з відмінним дизайном можна на сайті або за контактним номером.

Ми даємо вам можливість отримати в кінцевому варіанті міжкімнатні двері, які ідеально підійдуть саме до інтер'єру вашого дому.