Чи замислювалися ви коли-небудь, на що в першу чергу звертає увагу гість, потрапляючи у ваш будинок? Може на інтер'єр в кімнатах або на меблі? Ні, перше, що попадається на очі - це двері. І те, наскільки наскільки вони якісні і добротні, свідчить про смак і статус власника будинку.

На ринку України представлені дві групи дверей: двері з натурального дерева та двері з штучних матеріалів. Останні своїм виглядом нагадують дерево, але ніяк не можуть зрівнятися з ним за якістю. Тому справжні цінителі якості та надійності завжди віддадуть свою перевагу дверям з натурального дерева. Нехай вони коштують дорожче, але це абсолютно виправдане вкладення грошей.

Замовивши двері з натурального дерева, ви обов'язково залишитеся задоволені своїм вибором. Головне - звернутися до хорошого, перевіреного виробника. Таким є столярна майстерня Бебко, що заслужила довіру клієнтів по всій Україні. Компанія займається проектуванням та виготовленням вхідних і міжкімнатних дверей з деревного масиву різних порід. Асортимент дверей дуже широкий - одинарні або подвійні, глухі або зі скляними вставками, прикрашені контурним різьбленням.

Двері з натурального дерева завжди залишаються в моді. Їх природна фактура, естетичний зовнішній вигляд і насичені природні кольори викликають захоплення. Такі двері здатні прикрасити будинок, квартиру або офісне приміщення.

Столярна майстерня Бебко пропонує великий вибір матеріалів для виготовлення дверей. Це
деревина дуба, ясена, сосни.

Переваги дверей з натурального дерева:

- найвища міцність при невеликій об'ємній масі;
- низький рівень теплопровідності;
- низька звукопровідність;
- висока морозостійкість;
- легкість в обробці;
- простота утилізації;
- низький коефіцієнт температурного лінійного розширення.

Двері під старовину - ноу-хау у виробництві дверей

Надбанням столярній майстерні Бебко є двері з штучним ефектом старіння, які напевно оцінить кожен прихильник вінтажного стилю. Зістарені штучно міжкімнатні двері створюють неймовірний ефект благородства і розкоші в домі. Двері, покриті патиною, мають бездоганний стиль і продумані деталі. Їх характеризує витриманість форм і аристократизм пропорцій.

Дивіться портфоліо дверей виробництва столярної майстерні Бебко, робіть замовлення і ... ласкаво просимо у світ прекрасного!

Купити двері з натурального дерева

Переглянути портфоліо дверей